0

SERIJA A: Sjajna partija Đuričića, ali Sasuolo to nije znao da iskoristi (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.19 u 17:33

U tri meča Serije A videli smo osam pogodaka, a junak dana bio je naš reprezentativac Filip Đuričić.

Sjajna partija srpskog internacionalca u Ređo Emiliji. Filip Đuričić je asistirao i postigao gol, ali njegov Sasuolo nije uspeo da pobedi Kaljari – 2:2.

Zeleno-crni su poveli u 7. minutu kada je Đuričić nanizao nekoliko fudbalera tim sa Sardinije, asistirao do Berardija, a ovaj pogodio – 1:0. Sasuolo je do novog gola stigao u 36. minutu kada je Toljan ubacio loptu na ‘peterac’, a Đuričić je zakucao u mrežu – 2:0.

Kaljari se u igru vratio u 51. minutu kada je Žoao Pedro iskoristio loše izletanje golmana domaćina i smanjio na 2:1. Berardi je u 66. minutu mogao do 3:1, ali je Berardijev penal zaustavio Rafael. Kazna je stigla u 90. minutu kada je Ragacu poravnao na 2:2.

Torino je na svom terenu sa 2:1 pobedio Fiorentinu. ‘Bikovi’ su poveli u 22. minutu golom Zaze na asistenciju Ansaldija. Argentinac je posle asistencije upisao i gol u 72. minutu. Počasni gol za Torino bio je delo Kaseresa u nadoknadi vremena.