0

SERIJA A: Đenova prokockala dva gola prednosti u Lećeu

Objavljeno: 08.12.19 u 14:38

Uzbudljiv meč i podela bodova u okršaju Lećea i Đenove – 2:2 (0:2).

Još jednom se potvrdilo da je ‘2:0’ najopasniji rezultat, a to je ovog popodneva osetila i Đenova. U Lećeu je preko Gorana Pandeva koji je u 31. minutu lobovao golmana i Domenika Krišita iz penala posle prvih 45 minuta Đenova vodila sa 2:0.

Međutim, u nastavku se sve promenilo. Najpre je zaostatak prepolovio Falko u 60. minutu, a potom su gosti ostali sa desetoricom na terenu, jer je Agudelo dobio drugi žuti karton.

Nije previše vremena bilo potrebno Lećeu da materijalizuje brojčanu prednost, jer je u 70. Falko centrirao Tabaneliju koji je glavio poravnao na 2:2.

Ubrzo je i Pandev dobio drugi žuti karton, ali Leće nije uspeo u potpunosti da preokrene rezultat, iako je imao nekoliko šansi do kraja. Najbolju je propustio Falko, ali je ostalo 2:2.