0

PRVA LIGA SRBIJE: Bez golova na Zlatiboru, Novi Pazar slavio protiv Smedereva (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.19 u 19:10

Poslednja dva duela Prve lige Srbije u okviru 23. kola odigrana su danas.

Dosta uzbuđenja doneo je meč U Novom Pazaru, dok su na Zlatiboru mreže mirovale. O ranije odigranim mečevima možete da čitate ovde.

Zlatibor je na Švajcariji dočekao Radnički iz Kragujevca, a duel je završen bez pobednika i golova (0:0)

U drugom duelu Novi Pazar je dočekao Smederevo i slavio sa 3:1. Dosta uzbuđenja donelo je prvo poluvreme u kome su pali svi golovi.

Već u četvrtom minutu duela Anes Hot doneo je prednost ekipi Pazara. U nastavku domaćin nastavlja sa napadima, a to mu je dalo rezultata u 28. minutu kada je Miloš Đokić zatresao mrežu za 2:0, da bi četiri minuta kasnije isti igrač postigao i treći gol za Novi Pazar. Konačan rezultat 3:1 postavlja Milan Basrak u 34. minutu meča.