0

SERIJA A: Kaljari nakon velikog preokreta ‘pokerom’ savladao Sampdoriju! (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.19 u 23:10

Poslednji duel 14. kola Serije A odigrali su Kaljari i Sampdorija, a izgleda da smo imali priliku da vidimo ono najbolje na kraju.

Četvrtoplasirani Kaljadi dočekao je Sampdoriju koja nikako da se izvuče sa dna tabele, trenutno se nalazi na sedamnaestoj poziciji. Probali su gosti večeras da dođu do iznenađenja, ali su ispustili prednost od 3:1. Te večeras neće ‘kući pevajući’.

Sve je po goste počelo kako su samo mogli da požele. Kvagljarela je sa bele tačke doneo prednost Sampdoriji u 38. minutu, a nastavili su gosti dobro i u drugom poluvremenu. Kvagljarela je proigrao Ramireza za 2:0.

Rađa Naingolan smanjuje na 2:1 u 61, minutu, a Kvagljarela minut kasnije uspeva da ponovo zatrese mrežu i povisi na 3:1. Kaljari se nije predavao, već je Žao Pedro uspeo da u 74. minutu umanji zaostatak domaćina, a dva minuta kasnije da poravna rezultat. Alberto Seri je u šesto mminutu nadoknade doneo konačan preokret domaćem sastavu i četvrtu pobedu u proteklih pet mečeva.