0

BUNDESLIGA: Ajntraht gostovao Majncu, došao ‘iz dva u jedan’ (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.19 u 22:45

Utakmicom između Majnca i Frankfurta zatvoreno je 13. kolo Bundeslige.

Iako je blažu prednost pred meč imao gostujući tim, Frankfurt je upisao poraz od 2:1, gosti su od 44. minuta duela igrali sa igračem manje.

Dominik Kor je imao šansu u 12. minutu meča, uspeo je samo da pogodi stativu. Igrao se 34. minut gosti su došli u prednost golom Martina Hinteregera kog je odlično uposlio Almami Ture. Zbog neopreznog starta Manuel Graf je u 44. minutu na hlađenje u svlačionicu poslao Dominika Kora.

Pokušali su u završnim trenucima poluvremena igrači Majnca da iskoriste igrača više, nakon slobodnog udarca raspalio je Pjer Kunde Malong, a Frederik Ronov je odlično branio.

Isti igrač je pet minuta kasnije, na početku drugog poluvremena šutirao sa poprilične udaljenosti, ali je ponovo na visini zadatka bio čuvar mreže Ajntrahta. Uspeli su gosti u 50. minutu da probiju odbrameni bedem gostiju. Karim Onisivo je šutirao iz situacije jedan na jedan sa golmanom Ajntrahta i bio je uspešan. Ponovo je Onisivo bio deo akcije u 69. minutu i dodao je do Zalaija koji je doneo pobedu domaćem sastavu i drugu pobedu u nizu. Dok je Ajntraht upisao treći poraz.