0

SERIJA A: Nešto ne štima u Juventusu, Sasuolo odneo dva boda iz Torina (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.19 u 14:32

Neubedljivi Juventus nije uspeo da savlada Sasuolo na svom stadionu jer je remizirao rezultatom 2:2 (1:1).

Juventus već neko vreme ne igra ubedljivo i gotovo da nema pobede koja je ostvarena sa nekoliko golova razlike. Tako da čim odbrana ne sačuva mrežu, prosipaju se bodovi.

Iako je Juve dobro otvorio meč, baš golom defanzivca. Leonardo Bonući je postigao sjajan gol sa oko 20 metara od gola, efektno je pogodio mrežu.

Međutim, samo 150 sekundi kasnije Sasuolo je odgovorio, tako što je Žeremi Boga pobegao odbrani, nije bilo ofsajda i lobovao je Điđija Bufona za 1:1.

Novi šok Juventus je doživeo posle dva minuta igre u drugom poluvremenu. U odnosu na prethodnu sezonu, ove je Matijs De Liht neprepoznatljiv.

Poslao je u noge loptu Kaputu, koji je uspeo nekako da matira Bufona i na semaforu je stajalo 1:2.

Usledili su napadi ‘stare dame’, a izjednačenje stiglo u 68. minutu. Paolo Dibala je oboren, a sudija je pokazao na ‘belu tačku’.

Lopte se latio Kristijano Ronaldo i pogodio je za 2:2.

U finišu je Juve imao nekoliko šansi da dođe do sva tri boda, ali Pjanić iz slobodnog udarca i Remzi sa distance, kao ni Ronaldo glavom nisu uspeli da budu precizniji i remi je ostao na snazi.

Valja istaći da je Filip Đuričić bio na terenu do 72. minuta u redovima Sasuola.