0

PRVA LIGA SRBIJE: Metalac prekinuo niz bez pobede, Bačka nastavila agoniju Zlatibora

Objavljeno: 30.11.19 u 15:50

Odigrano je šest od osam utakmica 22. kola Prve lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu prvenstva.

Raspoloženi na novogodišnje i božićne praznike će Metalac. Posle poraza i remija četa Aleksandra Stankovića pobedila je kraj Dunava Smederevo – 1:0. Gosti su slavili autogolom Stojkovića u 3. minutu.

Derbi kola odigran je u Bačkoj Palanci gde je Bačka dočekala Zlatibor i slavila sa 1:0. Gol odluke postigao je Krstić iz penala u 64. minutu.

Goleadu smo gledali u Vranju, Dinamo je poveo protiv Žarkova golom Nedeljkovića u 13. minutu. Šiškov je u 20. izjednačio na 1:1. Tim iz Beograda je u 73. minutu preko Nikolića preokrenuo na 2:1, da bi Popović doneo bod Vranjancima u 79. minutu.

Derbi kola igra se od 16 časova kada Novi Pazar dočekuje Grafičar.