0

BUNDESLIGA: Šok za Bajern posle Zvezde – Bajer iz Leverkuzena utišao ‘Alijanc arenu’! (VIDEO)

Objavljeno: 30.11.19 u 20:44

Nakon pobede od 6:0 u Beogradu, Bavarci su poraženi od Bajera iz Leverkuzena na svom stadionu rezultatom 2:1 (2:1).

Bajern je u ovoj utakmici nekoliko puta pogodio stative i prečku, a prvi put to je učinio Serž Gnabri. Ubrzo je stiglo iznenađenje za domaće u vidu gola Bejlija posle asistencije Kevina Folanda.  Odličnu loptu je dobio i matirao je Manuela Nojera.

Bajern je odgovorio u 34. minutu. Tomas Miler je dobio loptu u izglednoj situaciji i efektno je levom nogom poravnao rezultat.

Međutim, gotovo u sledećem napadu odgovorio je Leverkuzen, ponovo ista kombinacija Foland – Bejli za šokantnih 1:2 u Minhenu.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat meča, iako je Bajern u drugom poluvremenu pogodio još par puta okvir gola. Ukupno četiri.

Čak je od 81. minuta bavarski tim imao igrača više zbog isključenja Taha usled prekršaja nad Levandovskim, ali to nije uspeo da materijalizuje.