1

SLS: Goleada u vojvođanskom derbiju, TSC i Spartak podelili bodove

Objavljeno: 29.11.19 u 20:25

U drugoj utakmici 18. kola Superlige Srbije TSC je u Senti remizirao sa subotičkim Spartakom rezultatom 2:2 (1:1).

Dva puta je TSC imao prednost, ali su ‘golubovi’ dva puta uspevali da se vrate u meč i na kraju izvuku vredan bod.

Tim Zoltana Saba je poveo u 12. minutu preko Milićevića, a prvo izjednačenje stiglo je u 31. minutu kada je strelac posle kornera bio Otašević.

Novo vođstvo domaćih stiglo je u 72. minutu, i to ponovo posle kornera. Ovog puta strelac je bio Tumbasević, ali ni to nije bio kraj.

Otašević je svojim drugim golom u trećem minutu nadoknade postavio konačnih 2:2.