0

ZATO JE POSEBAN: Žoze Murinjo otrčao do skupljača lopti da mu zahvali za brzu reakciju (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.19 u 22:34

Crvena zvezda ubedljivo gubi protiv Bajerna na stadionu ‘Rajko Mitić’ dok je Totenhem uspeo da se vrati nakon dva gola zaostatka.

Loše je počelo po Žozea Murinja u njegovom prvom meču u Ligi šampiona, ali su se ‘pevci’ razbudili i uspeli da se vrate u meč. Prvi gol postigao je Jusef el Arabi, u šestom minutu, Ruben Semedo je povisio na 2:0 u 19. minutu.

Da bi Dele Ali golom u prvom minutu zaustavnog vremena smanjio na 2:1, a potom Hari Kejn golom u 50. minutu doneo je izjednačenje.  Totalni preokret doneo je Serž Orije golom u 73. minutu meča.

Ono što je prethodilo golu Kejna jeste brza reakcija sakupljača lopti koji je munjevitom brzinom dodao domaćem fudbaleru loptu nakon čega se Kejn upisao u strelce. Murinju to nije promaklo, te je otišao do dečaka i lično mu zahvalio na asistenciji kod gola.