0

ŠTA UČINI ČOVEČE: Neverovatan kiks Edersona, spasao ga Fernandinjo u poslednji čas (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.19 u 23:20

Mančester Siti se obrukao pred svojim navijačima remijem protiv Šahtjora (1:1). Moglo je i gore po domaćina.

Nije blistao Mančester u duelu protiv Ukrajinaca, a nakon mirnog prvog poluvremena, Gundogan na dodavanje Gabrijela Hesusa dovodi domaći tim u vođstvo, a Solomon koji je ušao u 65. minutu četiri minuta kasnije poravnava na 1:1.

U samoj završnici meča mogli su do potpunog preokreta i iznenađenja dana. Ederson je istrčao ispred svog šesnaesterca, promašio je ceo fudbal, Tete je uspeo da ga zaobiđe. Preostalo je samo da plasira loptu u prazan gol, a u presudnom momentu iskazao se Fernandinjo koji je krajnjim naporom otklonio opasnost po svoj gol.