0

SERIJA A: Bolonja brža od sudijskog zvižduka, osvojen bod bez Mihajlovića na klupi (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.19 u 14:47

U prvom meču nedeljnog programa Serije A Bolonja je na svom terenu odigrala 2:2 (1:1) protiv Parme, a do boda je stigla u poslednjoj sekundi meča.

Srpskom treneru Siniši Mihajoviću presađena je koštana srž posle čega je on otpušten iz bolnice. Vodio je treninge Bolonje, ali ne i meč protiv Parme, na klupi je sedeo njegov kum Miroslav Tanjga.

Bolonja se ozbiljno mučila protiv Parme. Gosti su poveli u 17. minutu kada je Kuluševski sjajno opalio sa distance, a golman Skorupski nije mogao naišta – 0:1. Bolonja je prvu šansu za izjednačenje imala u 40. minutu kada je sa distance odapeo Džemaili, Sepe je odbranio, akcija domaćina je nastavljena i Palasio je pogodio za 1:1.

Parma je u 62. minutu opet zapretila preko Kuluševskog, ali je Poljak na golu Bolonje ovog puta intervenisao. Domaćin je četiri minuta kasnije uzvratio preko Orsolinija, ali je ovaj bio neprecizan.

Parma je ponovo povela u 71. minutu kada je Kucka sjajno uposlio Iakopina, a ovaj pogodio – 1:2. Nekadašnje ‘mlekadžije’ mogle su pobedu da potvrde u 90. minutu, ali je pokušaj Kuluševskog zaustavio Skorupski. Bolonja je do boda stigla u 95. minutu. Posle kornera i gužve u kaznenom prosotru Džemaili je pogodio za 2:2.