0

PREMIJER LIGA: Mančester bio prežaljen, napravio je čudesan preokret, ali je i to prokockao! (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.19 u 19:27

Mančester junajted je na ‘Bramal lejnu’ napravio jedno od najvećih preokreta ove sezone, ali ni to nije bilo dovoljno za trijumf na gostovanju Šefildu – 3:3 (1:0).

Kakav rolerkoster od meča u Šefildu! Domaćin je igrao veoma dobro, čvrsto i disciplinovano protiv tima Ole Gunara Solskjera i to su naplatili već u 19. minutu kada je Flek doveo ‘crveno-bele’ u prednost.

Nastavila se slična igra i u drugom delu, a Muse je u 52. minutu doneo velikih 2:0. Kako je meč odmicao, Mančester je deloveo sve nemoćnije, a onda se desio ‘klik’ u timu ‘đavola’ i veliki preokret za svega osam minuta.

Vilijams je postigao sjajan gol u 72. minutu, a osokoljeni time pet minuta kasnije stiglo je i izjednačenje kada je strelac bio mladi Grinvud.

Nepunih 100 sekundi kasnije usledila je polukontra po levoj strani, a realizovao ju je Markus Rašford za 3:2 u korist Mančestera.

Ipak, ni to nije bilo dovoljno timu sa Old traforda da trijumfuje, pošto je u prvom minutu nadoknade Mekburni doneo, ipak se mora reći, zaslužen bod domaćinu.