0

SERIJA A: Inter i dalje diše za vrat Juventusu, ubedljiva pobeda protiv Torina (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.19 u 23:07

U poslednjem meču današnjeg programa sastali su se Torino i Inter, gosti su ubedljivo slavili i nastavili pohod ka vrhu tabele.

Inter je dobro otvorio u meč, a već nakon 12. minuta meča Lautaro Martinez je pokazao da če tri boda sigurno otići u Milan. Martinez je iz solo akcije unutar šesnaesterca oprobao udarac i postavio 1:0. Stefan de Vrij je u 32. minutu uvećao prednost na 2:0.

Nikola Barela je u nastavku imao šansu, ali je bio neprecizan te do poluvremena nije bilo daljih promena rezultata. Početkom drugo poluvremena Armando Izo je imao priliku, šutirao je iznad prečke, Romelu Lukaku je u sledećem napadu pokupio odbitak, oprobao udarac, ali je bio neprecizan.

Belgijanac je u nastavku u 55. minutu uspeo da savlada golmana gostiju i postavi konačan rezultat 3:1.