0

SERIJA A: Bod Milana za izlazak iz crne serije, Krunić asistirao (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.19 u 19:54

Fudbaleri Milana prekinuli su seriju od dva uzastopna poraza i uspeli da ‘otkinu’ bod Napoliju.

Utakmica 13. kola Serije A izmeđz Milana i Napolija završena je rezultatom 1:1, iako su gosti prvi došli do boda, na kraju u ovoj krajnje nezanimljivoj utakmici mogu da se zadovolje samo jednim osvojenim bodom.

Gosti prvi dolaze do vođstva u 24. minutu meča. Irving Lozano došao je do odbitka u petercu i uspeo glavom da savlada Donarumu.

Samo pet minuta kasnije Đakomo Bonaventura je odlično iskoristio dodavanje Radeta Krunića. Šutirao je bez oklevanja, poslao je loptu u desni ugao, za 1:1. U završnici prvog poluvremena Ante Rebić je imao priliku nakon centaršuta da donese preokret Milanu, ali je lopta završila kraj gola.