0

PRIMERA: Kako je počelo, dobro se završilo! Real slavio protiv Sosijedada

Objavljeno: 23.11.19 u 22:57

U poslednjem meču Primere Real je na svom terenu dočekao Real Sosijedad. Madriđani su slavili sa 3:1.

Loše je meč počeo po Real Madrid, već u drugom minutu Da Sivla Vilijan Hose doneo je prednost gostima. Šest minuta kasnije Azar je dočekao centaršut, ali je šutirao kraj gola. Martin Odegard je probao da uveća prednost Sosijedada udarcem u 29. minutu, ali je Kurtoa bio odlično postavljen.

U 37. minutu Karim Benzema bio je najviši u skoku u srcu šesnaesterca. Proigrao ga je Luka Modrić, a Francuz je doneo Realu izjednačenje. Kako je meč počeo Sosijedad, tako je drugo poluvreme započeo Real. Federiko Valverde je odlično šutirao sa distance, pogodila je lopta nekog na putu ka golu Alehandra Remira, koji je bio nemoćan.

Luka Modrić je krunisao svoju odličnu partiju golom u 74. minutu meča kada je postavio konačan rezultat 3:1.