0

PREMIJER LIGA: Žoze Murinjo se vratio – pobedom! (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.19 u 15:32

Portugalski stručnjak trijumfalno se vratio u Premijer ligu u pobedi Totenhema nad Vest Hemom rezultatom 3:2 (2:0).

Početak iz snova za portugalskog stručnjaka. Do dvostruke razlike gosti su stigli već u prvom poluvremenu, kada je sve i bilo rešeno.

Tačnije u razmaku od 14 minuta efektivne igre tri lopte našle su se u mreži „čekićara”. Prvu je u 36. minutu poslao Hjong-Min Son, a sedam minuta kasnije vođstvo je duplirao Lukas Moura.

Na sve se nadovezao i Hari Kejn posle četiri minuta igre u nastavku i tada je sve bilo rešeno. Domaći su danas odigrali prilično loš meč, a tek u finišu su uspeli da poprave utisak.

Najpre je Antonio pogodio mrežu Gazanige u 73. minutu za nadu domaćih i čekalo se na drugi gol kako bi se unela potpuna neizvesnost u utakmicu.

Ali, on je stigao prekasno, tek u šestom minutu nadoknade kada je Ogbona postigao pogodak, ali je već po izvođenju lopte sa centra sudija Majkl Oliver odsvirao kraj utakmice.