0

PENAL ZA PARTIZAN: Suma promenio frizuru, a onda katapultirao loptu! Ipak, mreža Javora puna (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.19 u 18:53

Partizan na poluvremenu utakmice 17. kola Superlige Srbije vodi protiv Javora sa 4:1, a moglo je biti i više da nije Sejduba Suma promašio penal.

Počelo je loše po Partizan golom Petkovića za vođstvo Javora u 2. minutu. Ipak, crno-beli su veoma brzo preko Sadika i Ostojića preokrenuli na 2:1.

U 35. minutu Partizan je mogao da poveća prednost sa penala. Maričić je oborio mladog Stevanovića u kaznenom prostoru, a sudija Zoran Široki je opravdano pokazao na ‘belu tačku’. Ipak, Sumi nije pomogla nova frizura, loptu je poslao preko prečke.

Partizanu se to nije obilo o glavu, Sadik je u 38. minutu ispravio reprezentativca Gvineje i pogodio za 3:1. Samo tri minuta kasnije Miletić je povisio na 4:1. U nadoknadi vremena prvog poluvremena Krnić je smanjio na 4:2. Goleada u Humskoj!