0

PLS: Grafičar je ponovo na vrhu!

Objavljeno: 18.11.19 u 17:08

Zvezdina filijala je pobedom nad Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 2:0, stigla do prvog mesta Prve lige Srbije.

Nije Grafičar imao puno problema sa Dobanovčanima. Najpre je Konotar u 48. minutu doveo domaćina u vođstvo, a potom je Jug Stanojev u nastavku postigao drugi gol za rutinskih 2:0.

Na taj način Grafičar je iskoristio kikseve Metelca i Zlatibora. Gornjomilanovčani su gostovali Bačkoj bez osmorice prvotimaca i poraženi su sa 3:1.

Iako je Metalac u prvom poluvremenu stekao prednost, u nastavku je tim Aleksandra Stankovića prilično pao i ‘ostao bez daha’, što su domaći iskoristili i preokrenuli meč u svoju korist.