PLS: Ne cvetaju im ruže, ‘fenjeraš’ savladao Smederevo!

Objavljeno: 13.11.19 u 15:47

Odigrano je pet mečeva u popodnevnom programu Prve lige Srbije.

Ubedljiva je bila Budućnost protiv Smedereva rezultatom 3:1.

Poslednjeplasirana Budućnost je dočekala Smederevce koji su upisali treći poraz u nizu. Ipak, i večeras su poveli gosti golom Basraka u 10. minutu, dva minuta kasnije izjednačenje je domaćinu doneo Živanović, da bi posle u dva minuta rešili Dobanovčani pitanje pobednika. Dobrijević je sa bele tačke u 45. minutu povisio na 2.1, a drugim golom Živanovića u 47. minutu došli su do pobede rezultatom 3:1.

Fudbaleri Zemuna savladali su Žarkovo minimalnim rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola za Zemunce bio je Ristović u prvom minutu meča.

Zlatibor – Radnički (P) 1:1 (0:1)
Radnički 1923 – OFK Bačka 2:1 (1:0)
Sinđelić – Kabel 1:1 (1:0)
OFK Žarkovo – Zemun 0:1 (0:1)