0

SERIJA A: Lacio ubedljiv protiv Lećea, Sergej strelac (VIDEO)

Objavljeno: 10.11.19 u 17:52

Da nije bilo meča Lacija i Lećea popodne u Seriji A bi bilo za zaborav, jer je na tri utakmice postignuto šest golova, ali svi u Rimu.

Rimljani su nastavili seriju dobrih rezultata u prvenstvu, a drugi gol ove sezone postigao je Sergej Milinković-Savić.

LACIO – LEĆE 4:2

Opasan je tim sa juga Italije, ali protiv Lacija nije mogao. Iako je prvi zapretio preko Babakara, ali je Albanac Strahoša bio na mestu. Lacio je poveo iz prvog opasnog napada, igrao se 30 minut kada je Alberto dodao loptu do Koree, a ovaj pogodio 1:0.

Leće je izjednačilo u 40. minutu, korner je izveo Rosentini, a na drugoj stativi se dobro snašao Lapadula i pogodio – 1:1. Lacio je ponovo poveo u 62. minutu, Aćerbi je poslao loptu na peterac, Sergej Milinković-Savić je bio snažniji od svog čuvara i pogodio za 2:1.

Lacio je pitanje pobednika rešio u 77. minutu kada je Imobile realizovao penal. Sjajni italijanski napadač je u 80. minutu asistirao za Koreu, a ovaj postigao drugi gol – 4:1. Leće je do kraja utakmice samo ublažilo poraz golom La Mantije u 85. minutu.

Utakmice Sampdorije i Atalante, kao i Udinezea i SPAL-a završene su bez golova 0:0. Tim iz Bergama je igrao sa deset igrača od 74. minuta kada je Malinovski zaradio drugi žuti karton.