0

PLS: Zlatibor kiksnuo, Grafičar je to iskoristio

Objavljeno: 09.11.19 u 17:07

Posle 18. kola zakuvalo se u borbi za vodeća mesta u Prvoj ligi Srbije.

Ponovo je gužva u vrhu tabele Prve lige Srbije. Zlatibor je kiksnuo, ovog puta u meču protiv Zemuna u gostima – 1:1 (1:0). I to su gosti iz Čajetine spašavali bod u drugom poluvremenu, a to je iskoristio Grafičar.

Zvezdina filijala došla je samo na bod zaostatka za liderom trijumfom nad Trajalom iz Kruševca rezultatom 3:1 (1:1).

Junak Grafičara je Osman Maronga, Afrikanac koji je ranije u karijeri igrao baš za Trajal. Sjajnim pogotkom u 60. minutu sa ivice kaznenog prostora prelomio je ovaj meč.

Tačku na utakmicu stavio je Fićović pogotkom u 86. minutu kojim je postavio konačan rezultat.