0

OPET TAJ MITROGOL: Srpski napadač nastavio da trese mreže, ali stigla je i loša vest! (FOTO)

Objavljeno: 09.11.19 u 17:55

Aleksandar Mitrović odigrao je još jedan sjajan meč u pobedi Fulama nad Birmingemom u gostima od 1:0 (0:0).

Fulam u prethodna dva meča nije uspeo da postigne nijedan pogodak protiv Midlzboroa i Hala, ali ko će drugi da prekine taj niz nego Aleksandar Mitrović.

U 51. minutu meča protiv Birmingema bio je strelac posle asistencije Kristija, što je na kraju donelo pobedu timu sa Krejven kotidža.

Ipak, malu mrlju na ovaj nastup bacio je žuti karton koji je dobio u nadoknadi prvog poluvremena, zbog duela sa defanzivcem Birmingema, pa će propustiti sledeći meč koji će Fulam igrati sa Kvins Park Rendžersom.