0

NJIMA VAR TREBA ZBOG BUŠNIH MREŽA: Gol iz penala u derbiju Jermenije, gosti kažu nije! (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.19 u 12:07

U toku je derbi Jermenske lige u kom je Alaškert dočekao Ararat iz Jerevana, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Gosti, inače lideri prvenstva, su poveli golom Aleksanjana iz penala. Domaćin je do izjednačenja stigao u 45. minutu takođe iz penala nekadašnjeg napadača Slobode iz Užica i Čukaričkoig Tijaga Galvaa.

Ipak, o penalu Brazilca sa zavidnim iskustvom u Superligi Srbije će se dugo pričati u ovoj nekadašnjoj sovjetskoj republici, ali i šire. Naime, šut Galvaa završio je iza gola, iako je prošao kroz gol. Mreža na golu je bila bušna i lopta je prošla. Gosti su se žalili da nije bio gol, da je Brazilac promašio, ali uzalud, pomoćni sudija je sve dobro video, a ponovljeni snimak nama otklonio sve sumnje.