0

KANDITAT ZA NAJBIZARNIJI GOL GODINE: Pogodak Totenhema kakav se ne viđa ni u FIFA igrici (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.19 u 22:01

Fudbaleri Crvene zvezde imaju zaostatak od 1:0 na poluvremenu duela sa Totenhemom.

Crveno beli su imali svojih šansi, ali ih nisu iskoristili. Imao ih je i Totenhem, ali uprkos tome što ih nije koristio, tim iz Londona dobio je prvu, drugu, treću i četvrtu priliku da povede na stadionu ‘Rajko Mitić‘.

Igrao se 34. minut. Lo Selso je postigao pogodak za Totenhem, i to neverovatan. Činilo se da će se Crvena zvezda odbraniti, ali na kraju je i sreća bila naklonjena Totenhemu.

Prvo je Kejn pogodio Stativu, potom je nakon nešto lošije reakcije odbrane došla do Sona koji je šutirao, odlično je odbranio Borjan, lopta se odbila do Kejna, probao je ponovo udarac, lopta je pogodila prečku, a priliku je iskoristio Lo Selso.