1

SUPERLIGA SRBIJE: Inđija je mogla nekako sa Javorom, ne i sa dva igrača manje, Ivanjičani slavili!

Objavljeno: 03.11.19 u 15:15

Odigran je prvi od šest mečeva 15. kola Superlige Srbije, a trijumf u Inđiji 3:2 izvojevao je Javor iz Ivanjice.

Inđija se nalazi pred ponorom. Zeleno-beli vezali su deseti poraz u prvenstvu i samo je za sada Mačva iza nje. Javor je u Inđiji slavio sa 2:1, ali sa dva igrača više na terenu.

Gosti iz Ivanjice poveli su u 31. minutu kada je Maričić uposlio Kolakovića, a ovaj matirao Prekovića – 0:1.

Na samom početku drugog poluvremena Inđija je stigla do izjednačenja, a strealc je bio Rajevac. Samo dva minuta kasnije usledio je veliki preokret, domaćin je poveo autogolom Amanovića.

U 63. minutu Dimitrov je zaradio crveni karton, a samo minut ranije Bosančić žuti. Isti igrač je drugi žuti karton dobio u 76. minutu i gosti su imali dva igrača više.

Javor je brojčanu prednost prvo iskoristio u 80. minutu kada je posle asistencije Krnića, Petković pogodio za 2:2. Petković je u 90. minutu iz penala preokrenuo i doneo pobedu svom timu 3:2.