0

PRIMERA: Zatijila torpeda ‘žute podmornice’, Bilbao došao po bod i osvojio ga!

Objavljeno: 03.11.19 u 15:54

Viljareal je pobedom mogao da se uključi u borbu za vrh tabele, ali je ‘žuta podmornica’ danas ostala bez torpeda.

Došao je Atletik Bilbao po bod i osvojio ga je – 0:0. Apsolutno dosadan meč i apsolutno zasluženi ‘krompiri’ za dva tima. U prvom poluvremenu jedna šansa za Viljareal, tukao je u 16. minutu Santi Kazorla, ali je Simon bio na mestu.

U 53. minutu Viljareal je postigao gol posle slobodnog udarca loptu je u mrežu glavom smestio Moreno, ali je bio u ofsajdu. U 64. minutu ponovo je sa distance pokušao Kazorla, ali je Simon ponovo bio na mestu. Golman Atletika je u junaka utakmice izrastao u 80. minutu kada je Albiol šutirao glavom, a Simon napravio paradu.

Valjadolid je sa 3:0 demolirao Majorku. ‘Ljubičaste’ je do vođstva doveo Fernandez u 40. minutu posle kornera Mičela. Na 2:0 povisio je Unal sa ‘bele tačke’. Konačnih 3:0 postavio je Ramirez u nadoknadi vremena.