PLS: Zlatibor čuva prvo mesto, Kolubara bolja od Smedereva uz dva igrača više

Objavljeno: 03.11.19 u 19:10

Odigrana su još dva meča u okviru 17. kola Prve lige Srbije, a domaće ekipe, Zlatibor i Kolubara, sačuvali su bodove na svom ognjištu.

Dosadašnji lider Prve lige Srbije, ekipa Zlatibora, nije dozvolila da im se oduzme prvo mesto na tabeli, iako su se dobrano namučili u meču protiv Novog Pazara.

Do trijumfa su Zlatiborčani stigli golom Uroša Stamenića u 59. minutu, čime su sa 32 boda ostali na prvom mestu na tabeli.

Kolubara je u drugoj utakmici današnjeg programa bila bolja od Smedereva sa 2:1.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a čak je i gostujuća ekipa dobila dva crvena kartona, koji su u velikoj meri olakšali posao Kolubari.