1

JEZIVE SCENE NA ‘GUDISONU’: Puče noga Andrea Gomeša, ‘krivci’ Son i Orije nisu bili pri sebi od prizora! (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.19 u 19:33

Everton i Totenhem su podelili bodove u utakmici 11. kola Premijer lige rezultatom 1:1 (0:0), ali će meč ostati upamćen po katastrofalnom momentu iz 78. minuta.

Vrlo sadržajan meč u Liverpulu završen je bez pobednika. Totenhem je poveo golom Dele Alija u 62. minutu, posle greške Aleksa Ivobija na sredini terena i odlične egzekucije.

Potom se desila strašna situacija u 78. minutu kada je Hjung-Min Son startovao sa leđa na Andrea Gomeša, a Portugalac se zakucao u Serža Orijea i – noga je pukla.

Svi su se odmah uhvatili za glavu, čak i ljudi u prvom redovima, svima je bilo jasno da je u pitanju teška povreda. Stoga je i sudija Martin Etkinson preinačio svoju odluku da Sonu dodeli žuti karton i pokazao mu crveni.

Koreancu je bilo svejedno zbog isključenja, samo je u šoku otišao u svlačionicu.

Svi na stadionu su bili u šoku od tog momenta, a sudija je morao da pokaže 12 minuta nadoknade. Bilo je to dovoljno vremena za Everton da izjednači.

Tako je u 97. minutu Čenk Tosun uspeo da postigne gol glavom za konačnih 1:1, ali nije bilo puno slavlja.

Naprotiv, mnogi igrači su po završetku meča i zaplakali zbog dešavanja na meču.