0

PRIMERA: Nemanja Radoja srušio Barselonu, Realu ‘nula’ protiv Betisa na ‘Bernabeu’!

Objavljeno: 02.11.19 u 22:59

U subotnjim mečevima Primere favoriti nisu imali sreće.
Real Madrid je remizirao protiv Betisa, a Barselona je poražena na gostovanju u Levanteu u Valensiji. U pobedi domaćina upisao se u strelce i Nemanja Radoja.

Real Madrid – Real Betis 0:0

Fudbaleri Reala nakon pobede nad Leganesom od 5:0, nisu se proslavili protiv Real Betisa koji je treći put u nizu uspeo da ostane neporažen na stadionu ‘Santjago Bernabeu’. Iako je Real bio bolji rival tokom većeg dela meča, a posebno u završnici drugog poluvremena u kome je mladi Vinićius imao nekoliko dobrih prilika, Robles mu je ‘skinuo’ nekoliko zicera. Imali su priliku preko Ramosa u 44. minutu, nešto kasnije napao je i Mendi, ali su gosti uspeli da sačuvaju mrežu. U samoj završnici meča Luka Jović je ušao na teren, ali nije imao vremena da utiče na igru.

Levante – Barselona 3:1

Fudbaleri Levantea pobedili su danas na svom terenu Barselonu sa 3:1, u utakmici 12. kola španskog prvenstva. Barselona je povela u 38. minutu golom Lionela Mesija iz penala, a Levante je postigao sva tri gola u drugom poluvremenu, u razmaku od sedam minuta. Izjednačio je Hose Kampanja u 61. minutu, a vođstvo domaćima doneo je Borha Majoral u 63. Pobedu je obezbedio srpski fudbaler Nemanja Radoja golom u 68. minutu. Napadač Barselone Luis Suares morao je da izađe sa terena u 41. minutu zbog povrede desne noge.