0

BUNDESLIGA: Petarda Ajntrahta protiv Bajerna, Kostić strelac, osam golova Lajpciga… (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.19 u 17:35

Uzbudljivo veče u Bundesligi, gde je danas odigrano pet mečeva.

Ajntrahte je priredio iznenađenje savladaši šampiona Bajern iz Minhena i to sa 5:1, Filip Kostić zatresao je mrežu na ovom meču uz dve zabeležene asistencije. Borusija Menhengladbah se ne odriče vrha tabele, a slavila je i dortsmunska Borusija.

Bajer Leverkuzen – Borusija Menhengladbah 1:2

Dosta uzbuđenja viđeno je u prvom poluvremenu. Poveli su gosti u 18. minutu Tiram je odlično proigrao Vendta u 18. minutu, a on loptu šalje u donji levi ugao za 1:0. Igrao se 26. minut lepo izgrađena akcija domaćina Lukas Alario je dodao Kevinu Volandu koji je izašao jedan na jedan sa golmanom i iz te situacije izašao je kao pobednik. U 42. minutu ponovo do vođstva dolaze gosti. Patrik Herman je odlično poslao loptu u šesnaest, spremno ju je dočekao Markus Tiram za 1:2.

Borusija Dortmund – Volfsburg 3:0 (GOLOVE POGLEDAJTE OVDE

Nije bilo uzbuđenja u prvom poluvremenu, a u drugom je domaćinu trebalo sedam minuta da reši pitanje pobednika. Torgan Azar je iskoristio dodavanje Hakimija da donese radost domaćinu, a ponovo je sedam minuta kasnije domaći tim došao do vođstva. Azar je proigrao, a Guereiro je uspešno realizovao priliku. Gece je iskoristio priliku sa bele tačke u 89. minutu za 3:0.

Ajntraht – Bajern 5:1 (GOLOVE POGLEDAJTE OVDE

Ne cvetaju ruže Bajernu, a posle poslednjeg izdanja jasno je da će Bavarci morati ubrzo da nešto promene kako bi protresli tim. Boateng je u 9. minutu zbog grubog starta dobio direktan crveni karton, a Bajern se od toga nije oporavio. Filip Kostić je probio led i doneo Ajntrahtu vođstvo u 25. minutu. Reprezentativac Srbije iskoristio je odbitak i poslao loptu u mrežu nemoćnog Nojera. U 33. minutu Sov je iskorisito odlično dodavanje Kostića za 2:0, smanjio je Levandosvki u 37. minutu na 2:1. U drugom poluvremenu postojao je samo Ajntraht. Abraham je u 49. minutu povisio na 3:1, a u 61. minutu Hintereger na proigravanje Kostića uvećava na 4:1. u 85. minutu Pasiensija postavlja konačnih 5:1.

Red Bul Lajpcig – Majnc 8:0 (GOLOVE POGLEDAJTE OVDE

U jednoj od najuzbudljivijih utakmica dana pokazao je Red Bul svoje ambicije u novoj sezoni. Već nakon pet minuta poveli su domaći strelac je bio Sabilcer na dodavanje Tima Vernera. Igrao se 30. minut upravo je Verner postigao gol za 2:0, a potom pet minuta kasnije Nkunku je povisio na 3:0. Nije bilo kraja agoniji gostiju, Halstenberg je u 39. minutu povisio na 4:0, aa Jakob Pulsen u 44. minutu postiže i četvrti gol. Već u 44. minutu Verner postiže svoj drugi pogodak, a dva minuta kasnije Mukiele uspeva da povisi na 7:0, a konačnih 8:0 postavlja Verner u 87. minutu.