0

PRVA LIGA SRBIJA: Vranjanci sve dublje tonu, pobeda Bačke u meču dojučerašnjih superligaša!

Objavljeno: 01.11.19 u 17:38

U petak je odigran jedan meč Prve lige Srbije u kom domaći tim Bačke u Bačkoj Palanci nije imao težak zadatak protiv Dinama iz Vranja.

Turbulentno je u Vranju. Dinamo je vezao treći poraz i polako ispada iz trke za povratak u ‘elitu’. Ovoga puta protiv žuto-crnih na svom terenu je slavila Bačka 2:0.

Bačka je povela u 23. minutu preko Nikole Žakule. U 37. minutu gosti iz Vranja ostali su bez isključenog Mladena Popovića koji je zaradio dva žuta kartona. Nikola Žakula je golom u 77. minutu postavio konačnih 2:0.

Preostali mečevi 17. kola Prve lige Srbije igraju se u subotu, nedelju i ponedeljak.