0

SERIJA A: Milan slavi Susa, prva pobeda na San Siru posle dva meseca!

Objavljeno: 31.10.19 u 23:05

Deseto kolo italijanske Serije A završeno je pobedom Milana nad SPAL-om minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Milan je u većem delu meča imao potpunu inicijativu, ali nikako nije uspevao da probije bedem gostiju. U prvom poluvremenu najbolju šansu je imao Kastiljeho, ali je pogodio prečku.

Njega je u 57. minutu zamenio Suso i već posle pet minuta na terenu je postigao sjajan pogodak za trijumf roso-nera. Učinio je to iz slobodnog udarca, golman SPAL-a bio je nemoćan.

U finišu su Donarumi pretili Flokari i Kurtić, ali nisu uspeli da spreče prvi trijumf Milaneza na svom stadionu još od 31. avgusta.