0

NAJZAD: Gol Luke Jovica, sad mu ni VAR nije mogao nista! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.19 u 23:13

U vanrednom 11. kolu Primere danas je odigrano pet mečeva padali su golovi na svim duelima. Nama najdraži pao je u Madridu.

Poslednja dva meča odigrali su Betis – Selta i Real Madrid – Leganes. Madriđani su ubedljivo savladali autsajdera, a poslednjih petnaest minuta na terenu se našao i Luka Jović, dočekao je Srbin da se konačno upiše u strelce za ‘los blankose’.

Betis – Selta Vigo 2:1

Bukvalno u prvoj pravoj gol prilici Betis je uspeo da zatrese mrežu. Igrao se 8. minut Emerson je pokupio odbitak, šutirao je po sredini gola, a Ruben Blanko bio je nemoćan. Borha Iglesijas u 30. minutu pokušava da ugrozi Blanka, ali je ovaj sjajno reagovao. Iago Aspas je sa bele tačke izjednačio u 70. minutu. Nabil Feikr je novim golom postavio konačan rezultat 2:1.

Real Madrid – Leganes 5:0.

Real je poveo golom Rodriga na asistenciju Karima Benzeme u 7. minutu, minut kasnije, Benzema je proigrao i Krosa za 2:0, a u 24. minutu Serhio Ramos sa bele tačke doneo je 3:0 pred poluvreme domaćinu. Benzema je u 69. minutu upisao nakon dve asistencije i gol sa bele tačke. Samo nekoliko minuta kasnije Luka Jović je odmah po ulasku imao gol priliku, ali je zbog položaja ruke njegov gol poništen zbog ofsajda. Iskupio se reprezentativac Srbije u prvom minutu nadoknade golom. Karvahal je sa ivice šesnaestreca poslao visoku loptu, a Jović odlično glavom postavlja konačni rezultat 5:0 i po prvi put se upisuje u strelce u primeri.