0

PRIMERA: Atletiko prosuo bodove (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.19 u 21:03

U prvom meču 11. vanerdnog kola španske Primere Alaves je na svom terenu remizirao sa Alavesom 1:1 (0:0).

Mogao je Atletiko bar na jedan dan da preuzme lidersku poziciju od Granade, ali je sada realnije da ‘jorgandžije’ prespavaju na trećem mestu, a do kraja kola možda padnu i do šeste pozicije.

Prvo poluvreme bio je pravi primer jedne siromašne utakmice. Utakmice bez prave prilike u kom se igralo u laganom ritmu od noge do noge. Prvu priliku videli smo u 49. minutu kada je pokušao Hoselu, ali je lopta otišla pored gola. Atletiko je uzvratio četiri minuta kasnije, ali je Lodi bio neprecizan.

Atletiko je poveo u 70. minutu posle sjajane akcije, Morata i Korea su odigrali dupli pas, a španski napadač je pogodio – 0:1. Ipak, Alaves je do boda stigao u 83. minutu kada je Perez napravio sebi prostora, a onda evrogolom zatresao mrežu Oblaka.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDE.