0

SUPERLIGA: TSC bez pobede i u trećem meču, bod ‘ukrao’ Proleter

Objavljeno: 27.10.19 u 20:54

TSC večeras nije imao snage da savlada Proleter iz Novog Sada.

Utakmicma 13. kola Superlige je nakon poraza od Radnika i Javor Matisa na gostujućem terenu, prosuo bodove i kao domaćin. TSC je odlično počeo novu sezonu, ali se čini da četa Zoltana Saba posustaja u trci za Zvezdom, Partizanom, Vojvodinom i Čukaričkim.

Duel TSC-a i Proletera koji je odigran u Senti završen je rezultatom 1:1, pa je domaćin ostao na petom mestu na tabeli, sa bodom manje od Partizana, a Proleter se izdvojio na devetom mestu sa 16 bodova.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Siniša Babić je u 15. minutu doveo Proleter u vođstvo, a minut pre kraja prvog poluvremena Lukić je doneo izjednačenje TSC-u.