0

SERIJA A: Mihin sadašnji klub bolji od bivšeg (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.19 u 14:32

U prvom meču nedeljnog programa u italijanskoj Seriji A Bolonja je bila bolja od Sampdorije rezultatom 2:1 (0:0).

Siniša Mihajlović nije danas mogao da prisustvuje ovom duelu, ostao je u bolnici, ali je ponovo bilo emocija i poruka podrške za srpskog stručnjaka.

To je ono što je obeležilo prvo poluvreme, budući da u uvodnih 45 minuta nije bilo pogodaka. Ali jeste pao prvi gol već posle tri minuta igre u nastavku.

Mrežu Sampdorije je pogodio Palasio, koji je u 48. minutu doveo Bolonju u prednost. Ubrzo se još jednom zatresla mreža gostiju, ali je sudija poništio taj gol.

Đenovljani su napali i ubrzo stigli do izjednačenja. U 64. minutu na 1:1 poravnao je Gabijadini, jer je sa 20-ak metara poslao pravu bombu. Neodbranjiv udarac je to bio.

Ali, Matija Bani je izrastao u pravoh heroja Bolonje, budući da je u 78. minutu postigao pobedonosni pogodak kojim je tim Siniše Mihajlovića slavio prvi put u poslednjih šest kola.