0

LUDA UTAKMICA U CVAJTI: Tri puta remi, golman pesnicom udario protivnika u međunožje (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.19 u 22:23

Neverovatan fudbalski meč odigrali su Karlsrue i Hanover. A osim goleade i remija rezultatom 3:3 meč će se pamtiti po jednom nesvakidašnjem potezu.

Prvi gol na meču ‘pao’ je u šestom minutu strelac je bio Vejdant. Već u 8. izjednačio je sa bele tačke Vanicek. Dukš je povisio na 2:1.

Gordon je izjednačio u 75. minutu, a drugim golom Vajdanta u 93. minutu došli su gosti na korak od pobede. Ipak, u poslednjim stotinkama meča došli su do novog izjednačenja fudbaleri Karlsruea. Dok je u afektu golman gostiju pokušao da izbije loptu nehotice je pogodio fudbalera domaćeg tima u mošnice, zbog čega je isključen.