0

Saša Đorđević / Radnički Niš

SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina ‘štucnula’ u Novom Sadu, serija Radničkog traje

Objavljeno: 26.10.19 u 20:10

Odigrana su još tri meča 13. kola Superlige Srbije, a u nijednom nije slavio domaći tim, veliko iznenađenje priredio je Javor.

Očekivalo se da Vojvodina nastavi poteru za Crvenom zvezdom, ali se četa Nenada Lalatovića ‘okliznula’ na svom ‘Karađorđu’. ‘Stara dama’ je remizirala sa Javorom 2:2. Vojvodina je povela u 3. minutu golom Veselinovića. Gosti iz Ivanjice do izjednačenja su stigli u 19. minutu, Maričić je asistirao do Petkovića, a ovaj poravnao na 1:1. Ipak, Vojvodina je u 44. minutu ponovo povela. Stojković je asistirao do Bojića, a iskusni vezista svoje saigrače poslao sa osmeh na licu na pauzu. Ipak, Petković je u 72. minutu asistirao do Zvekanova, a ovaj Javoru doneo veliki bod.

VOJVODINA – JAVOR 2:2 (STATISTIKA MEČA)

Serija Radničkog traje, Nišlije su vezale četvrtu pobedu računajući kup. ‘Real sa Nišave’ je danas slavio na Banjici posle preokreta 2:1. Rad je poveo golom Bjedova u 46. minutu. Izjednačenje gostima doneo je Jirka u 59. minutu. Slovak se polako nameće Vladana Milojeviću i može da se nada povratku u Crvenu zvezdu. Jirka je u 80. minutu asistirao do Haskića za preokret 2:1.

RAD – RADNIČKI NIŠ 1:2 (STATISTIKA MEČA)

U usponu forme je i Mladost iz Lučana. Tim iz Dragačeva sa 1:0 slavio je protiv Mačve u Šapcu. Gol odluke postignut je u 41. minutu kada je Eliomar centrirao, a štoper Šatara pogodio za 1:0.

MAČVA – MLADOST LUČANI 0:1 (STATISTIKA MEČA)