0

SUPERLIGA KINE: Vuhanu od gotovog veresija, Meri dvostruki strelac! Gvanov šampionski san živi

Objavljeno: 26.10.19 u 15:43

Uzbudljiv dan doneo nam je kineski fudbal i goleadu u današnjim mečevima. Peking Gvan je savladao Tjanjin 3:1 za nastavak šampionskog sna, dok su Šenžen i Vuhan odigrali nerešeno 4:4

Peking Gvan – Tjanjin Teda 3:1

Domaći tim poveo je golom Bakambua u 25. minutu. Jenaris je krenuo u solo prodor, neko od defanzivaca mu je uklizao, a lopta je pala na nogu usamljenom Bakambuu za 1:0. Golom Vagnera u 64. minutu gosti du došli do izjednačenja, a u 80. minutu Ju Jang je pronašao Augusta za 2:1, osam minuta nakon toga Vang je postavio konačan rezultat 3:1.

Šenžen – Vuhan Žal 4:4

Utakmica je odlično počela po goste. Rafael Silva doneo je prednost Vuhanu u 15. minutu. Vang Kai u 24. povisio je na 2:0, da bi Kouasi u 40. doneo prednost gostima od 3:0. Bivši fudbaler Vojvodine dva puta je zatresao mrežu u drugom poluvremenu. Prvo je Džon Meri u 46. minutu smanjio na 3:1, odgovorio je Baptisao da bi u 74. minutu postigao još jedan gol.