0

SERIJA A: U Đenovi ‘iz dva u jedan’! (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.19 u 22:35

Breša je dugo vodila na ‘Luđi Ferari’ stadionu, ali je onda doživela teži poraz od Đenove.

Mogla je Breša da krene ka vrhu tabele, tako je bilo posle 45 minuta igre, a onda se u drugom poluvremenu desio veliki preokret. Breška je na ‘Luiđi Ferariju’ povela golom mladog Tonalija iz slobodnog udarca – 0:1. Bio je to gol u stilu Andree Pirla, za TV špice.

Đenova je do izjednačenja stigla u 66. minutu kada je Pianmonti iskoristio grešku odbrane Breše, uposlio Agudela,a ovaj zakucao loptu u mrežu 1:1. Devet minuta kasnije Đenova je vodila. Đuljione je centrirao, a Kuame pogodio – 2:1.

Pobedu Đenovi overio je Pandev u 79. minutu. Kuame je povukao kontru, a makedonski veteran je postigao lep gol za 3:1.