0

SERIJA A: Posle Juventusa sapleo se i Inter (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.19 u 20:35

Imao je Inter priliku da večeras pretekne Juventus na tabeli, ali na svom ‘Đuzepe Meaci’ nije pobedio Parmu 2:2 (1:2).

Nije ovo dan favorita u Italiji. Inter je ispustio šansu da pretekne Juventus na liderskoj poziciji. Četi Antonija Kontea isprečila se Parma – 2:2.

Parma se od samo starta postavila ‘drsko’ i napadački. Već u 8. minutu je zapretila preko Karamoa, ali je on bio neprecizan. Sledeću šansu gosti su imali u 13. minutu kada je šutirao Dernaku, a Handanović bio na mestu.

Inter je iskoristio svoju prvu šansu, posle kornera odbrana Parme nije najbolje izbacila loptu, ona je na ivici šesnaesterca došla do Kandreve, a ovaj uz pomoć bloka pogodio za 1:0. A, onda je usledio ‘Blickrig’ gostiju.

Parma je u 26. minutu izjednačila, Karamo je povukao kontranapad, šutirao sa distance i pogodio 1:1. Samo četiri minuta kasnije Karamo je povukao novu kontru, ugledao samog na drugoj stativi Žervinja, a ovaj pogodio za 1:2.

Inter je izjednačio u 51. minutu kada je Kandreva za dlaku izbegao ofsajd zamku, asistirao do Lukakua, a Belgijanac pogodio za 2:2. Sudija Ćifi je tražio pomoć VAR sobe i dobio je, gol Intera je priznat.

Do kraja utakmice Inter je tri puta zapretio. Prvo je Kandreva šutirao u 77. minutu preko gola. Potom je De Fraj pokušao posle kornera, ali bez uspeha. Na kraju je Espozito u nadoknadi vremena pokušao, ali je lopta završila pored gola.

INTER – PARMA 2:2 (STATISTIKA MEČA)