0

SERIJA A: Pogledajte strašan ‘projektil’ za pobedu bivšeg reprezentativca Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.19 u 00:16

Filip Đuričić uzdrmao je ‘čizmu’ strašnim golom za pobedu Sasuola na gostovanju Veroni 1:0 (0:0).

U prethodnom kolu Filip Đuričić bio je strelac gola za Sasuolo protiv Intera, ali je tada njegov tim poražen sa 3:4. Danas se potrudio da gol bude pobedonosni.

I to kakav je postigao bivši srpski reprezentativac! U 50. minutu je odapeo pravu ‘strelu’ ka golu domaćina i pogodio ‘malu mrežu’.

Ispostavilo se da je to bilo dovoljno za trijumf, kojim je Sasuolo stigao Veronu, te obe ekipe sada imaju po devet bodova.

Đuričić je 12 minuta posle gola napustio teren, a valja istaći da je u timu Verone ceo meč odigrao Darko Lazović.