0

PREMIJER LIGA: Lampardov Čelsi sve strašniji, het-trik Pulišića (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.19 u 21:04

Čelsi je kao gost pobedio Barnli 4:2 (2:0) u 10. kolu Premijer lige i sa četiri vezana trijumfa stigao u borbu za Ligu šampiona.

UEFA je udarlia embargo Čelsiju na kupovinu igrača ovog leta, a ‘plavci’ su to iskoristili da promovišu svoju decu i dali ‘vruć krompir’ u ruke mladom treneru i legendi kluba Frenku Lampardu. On taj krompir prebacuje iz ruke u ruku i dobro se snalazi.

Bilo je ovo veče Amerikanca Puišića. On je već u 21. minutu doneo prednost Čelsiju, posle sjajne soloakcije protiv tri fudbalera Barnlija. Za drugi gol čekalo se do 45 minuta kada je Vilijan dodao do Pulišića, a ovaj ponovo matirao Poupa.

Čelsi je na 3:0 povisio u 56. minutu kada je Mont centrirao, a Pulišić glavom kompletirao het-triik. Samo dva minuta kasnije Abraham je asistirao do Vilijana, a ovaj pogodio za 4:0.

Do kraja meča Barnli je ublažio poraz. Domaćin je prvo u 86. minutu evrogolom Rodrigeza smanjio na 1:4, da bi konačnih 2:4 postavio MekNil.