1

PLS: Smederevo slavilo posle kazne zbog nameštanja, Pirotu derbi dva Radnička

Objavljeno: 26.10.19 u 19:06

U 16. kolu Prve lige Srbije danas su odigrana tri meča, dva puta su slavili domaćini i samo jedanput gosti.

Smederevo je zbog malvezacija tokom meča sa Kabelom juče kažnjen sa deset oduzetigh bodova i novčanom kaznom, a ‘oklopnici’ su danas slavili. Pao je Dinamo iz Vranja 2:1.

Domaćin je poveo u 51. minutu golom Stojkovića, a gosti su u 62. minutu preko Simovića izjednačili na 1:1. Pobedu Smederevu u 76. minutu doneo je Džon.

U dvoboju dva Radnička, onaj iz Pirota sa 1:0 pobedio je kragujevački. Gol odlule za Piroćance postigao je Pobulić u 37. minutu. Žarkovo je kao gost bilo bolje od Budućnosti iz Dobanovaca, a gol odluke postigao je Nikolić u 80. minutu.