0

SLS: Novi komičan penal u Superligi, Voždovac vodio, ali se izvukao pod naletom Napretka

Objavljeno: 25.10.19 u 20:00

Fudbaleri Napretka i Voždovca remizirali su u 13. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:1 (0:0).

Već na početku meča dobili smo novi komični penal kada je golman Marko Ilić pokušao da dribla napadača Napretka Nenada Gavrića, a ovaj mu oduzeo loptu i bio oboren.

Jedanaesterac je izveo Đuro Zec, ali se Ilić iskupio i odbranio taj udarac. Igrao se 10. minut.

Na prvi gol na meču čekalo se sve do 62. minuta, a tada je Alen Mašović doveo ‘zmajeve’ u vođstvo na stadionu ‘Pod Bagdalom’.

Napredak je morao još jače da napadne i u 83. minutu je uspeo da izjednači. Junak je bio Gavrić, koji je posle asistencije Sprema zatresao mrežu Ilića za konačnih 1:1.

U završnici smo gledali reviju promašaja Kruševljana, Voždovac je bio taj koji je ‘spašavao živu glavu’ i u tome na kraju uspeo.

Napredak – Voždovac 1:1 (0:0)