0

PLS: Katanić doneo Metalcu bod u Gornjoj varoši i, za sada, prvo mesto

Objavljeno: 25.10.19 u 18:35

Remijem Zemuna i Metalca u Gornjoj varoši rezultatom 2:2 (1:1) otvoreno je 16. kolo Prve lige Srbije.

Tim iz Gornjeg Milanovca je želeo pobedom da bude na još čvršćem prvom mestu i ka njoj je krenuo golom Maksimovića u 14. minutu.

Međutim, domaći su preokrenuli rezultat. Najpre je Grgić u 30. minutu poravnao na 1:1, a potom je posle pet minuta igre u nastavku dosuđen penal za Zemun koji je u gol pretvorio Vukajlović.

Zemun je dugo čuvao stečenu prednost, sve dok u 87. minutu Aleksandar Katanić nije doneo bod Metalcu.

Interesantno, bio je ovo treći vezani meč u kom Milanovčani nisu slavili, a takođe čak deveti susret u kom Zemun nije uspeo da dođe do sva tri boda. A bio je baš blizu…