0

SERIJA A: Breša i Fiorentina ‘položili puške’ bez ispaljenog metka (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.19 u 23:17

Poslednji meč 8. kola Serije A završen je bez golova. Breša i Fiorentina odigrali su 0:0.

Uzbuđenja na meču nije manjkalo, ali su nedostajali golovi.

Breša je povela preko Florijana Ajea, doneo je prednost Breši već u četvrtom minutu, ali mu je nakon pregleda VAR snimka pogodak poništen zbog igranja rukom. U 11. minutu odgovorila je Fiorentina preko Gaetana, koji je u šesnaestercu primio pas, oprobao udarac u desnu stranu gola, ali je Joronen odlično reagovao. Minut kasnije opet je pretio Aje, ali je njegov udarac glavom završio iznad prečke.

Pol Lirola je imao priliku u 20. minutu da zatrese mrežu, ali je Joronen odlično reagovao. Igrao se 41. minut Milan Badelj je dobro reagovao na dodavanje, oprobao udarac, ali je golman Breše još jednom odlično reagovao. Novu priliku imao je Domaćin preko Marija Balotelija u 65. minutu, glavom je raspalio po lopti, ali tik uz stativu. Dušan Vlahović je imao priliku za Fiorentinu, ali mu je Joronen mačjim refleksima skinuo loptu. Na kraju, nepopolarnih 0:0.