0

SUPERLIGA KINE: Domaćini ubedljivi, Đangsu ‘pokerom’ savladao Hebei (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.19 u 15:42

U 26. kolu Superlige Kine odigrane su četiri utakmice u svim mečevima slavio je domaćin.

Tjanjin Teda – Peking Ren 1:0

Tjanin je u meču bio bolji rival. Imali su domaći 70 posto poseda u meču i više šuteva, na kraju su morali da se zadovolje minimalnom pobedom. Jedini gol na meču postigao je Vagner nakon prelepo izvedenog slobodnjaka sa dvadeset metara.

Đenan Janije – Čongkvin Lifan 1:0

Đenan je današnjom pobedom na tabeli preskočio Čongkvin na tabeli, klubovi zauzimaju isti broj bodova, ali zbog bolje gol razlike domaćin se nalazi na devetoj poziciji. Ivo je u 56. minutu proigrao Karangu koji je sa desetak metara glavom plasirao loptu u mrežu gostiju.

Đangsu Suning – Hebei 4:1

Prštalo je od golova na ovom meču. Đangsu je opravdao ulogu favorita i već nakon 18 minuta došao je do vođstva. Strelac je bio Santini na dodavanje Tešeire. Tri minuta kasnije ponovo je Tešeira bio asistent, a Vu Ži uvećava prednost. Pred poluvreme su domaći još jednom zatresli mrežu u 42. minutu. Gernandinjo je u 56 proigrao Donga koji smanjuje na 3:1, a Vu Ži svojim drugim golom postavlja konačnih 4:1

Šangaj Šenhua – Dalijan Đifang 2:1

Karasko je već u 1. minutu doneo prednost gostima. Li Šinhuai mu je dodao loptu u srce šesnaesterca, a on je nakon okreta napravio prostor za šut i doneo prednost gostima. Moreno je nakon centašsuta Jundinga bio najviši u skoku i u 25. minutu poravnao je na 1:1. Primio je Igalo loptu na petercu i nakon loše reakcije odbrane postavio konačnih 2:1.