0

PREMIJER LIGA: Mančester ispustio pobedu pred put u Beograd, Liverpul ostaje neporažen (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.19 u 19:28

U najvećem engleskom derbiju Mančester junajted i Liverpul remizirali su 1:1 (1:0), što su bila prva dva izgubljena boda za ‘redse’ od početka sezone.

Liverpul jeste na ‘Old Trafordu’ izgubio prva dva boda ove sezone, ali je i dalje ostao neporažen tim u Engleskoj. Sa druge strane Mančester junajted je imao prednost do 85. minuta, ali je četa Ole Gunara Solskjera morala da se zadovolji osvojenim bodom.

‘Redsi’ su u Mančester stigli bez prve zvezde Moa Salaha i prvi su zapretili preko Firmina, ali je njegov šut lako neutralisao De Hea. U 36. minutu Mančester junajted je poveo. Džejms je sjajno ubacio loptu na peterac, a brži od odbrane Liverpula bio je Rašford za 1:0. Liverpul je u 45. minutu zatresao mrežu ‘crvenih đavola’, ali je Mane bio u ofsajdu i on nije priznat.

Mančester junajted je imao zrelije prilike u drugih 45 minuta. Prvi je zapretio Rašford u 67. minutu, ali je zamalo bio neprecizan. U 83. minutu šut je okušao Fred, ali nije bio precizan. Liverpul je do bodao došao u 85. minutu kada je Robertson sjajno ubacio loptu, a Lalana nije imao težak posao da zatrese mrežu 1:1. Do kraja meča šansu je imao još samo Čembrlen, ali je sa distance tukao pored gola.

Mančester junajted tako remijem protiv Liverpula stiže u Humsku na noge Partizanu u Ligi Evrope. Sa Solskjerom ili nekim drugim menadžerom, videćemo…

MANČESTER JUNAJTED – LIVERPUL (STATISTIKA)